0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

Nastoletni chłopcy pokazują swoje wcześnie wyrosłe seksualne różki często już na gruncie szkolnym: odbywają lub markują, nagrywają i wpuszczają do Sieci stosunki w szkolnych kiblach (trafia się np. oral homo jako forma spłaty długu między kolegami), podszczypują, prowokują i „poniżają” swoje wielebne koleżanki, które następnie, nie mogąc znieść „zbrukania”, wieszają się na strychach swoich bogobojnych domostw niczym współczesne Marie Goretti.

Bachory oglądają w necie wszelkie świństwa i perwersje, a potem łażą naładowane seksem i prowokują porządnych obywateli. Znane są przypadki, gdy nastoletni gnoje, o jeszcze niesprecyzowanej orientacji seksualnej, z pełnym wyrachowaniem wciągają dorosłych facetów lub niewiele tylko starszych, a na nieszczęście już pełnoletnich chłopaków w seksualne gierki po to jedynie, by następnie móc ich szantażować (seks z nieletnim + wyjście na jaw pedalstwa = śmierć społeczna) i wymuszać pieniądze w zamian za milczenie.

Łatwość wpadania dorosłych i, wydawałoby się, rozsądnych gejów, nie-pedofili sensu stricto, w chłopięce sidełka da się prosto wyjaśnić. Okres dojrzewania, kiedy „wszystko było takie nowe i takie pierwsze”... Geje szczególnie chętnie wracają pamięcią do tamtych lat, tęskniąc za bezpowrotnie utraconą młodością i podatnością na bardzo proste bodźce seksualne, jaka odróżnia młodego, ciekawskiego chłopca od faceta znudzonego najwymyślniejszymi perwersjami.

Internet, w którym łatwo dochodzi do spotkań „starych” z nastolatkami, niebywale ożywił te tęsknoty, a u młodych przyspieszył, czyli niestety skrócił to cudowne dojrzewanie, jeśli rozumieć je jako brak seksualnego doświadczenia. Już w starożytności nie brakowało starszych mentorów, którzy wprowadzali młodych w arkana artis amandi, „pokazywali seks”, „uczyli walić”. Nie znamy też rozsadzanego adrenaliną nastolatka, którego bez względu na (późniejszą) orientację seksualną nie ciekawiłyby „męskie sprawy”. Dzisiejsi internetowi nastkowie są dużo śmielsi niż ich rówieśnicy jeszcze sprzed dekady, bo pominąwszy dodającą odwagi anonimowość pod czatowym lub profilowym nickiem, mają oni w necie nieograniczone zasoby dostępnej za darmo pornografii.

Statystyki od dawna informują, że w Polsce wiek inicjacji seksualnej konsekwentnie się obniża: jeszcze w 2002 roku, czyli przed zbłądzeniem taniutkiego netu pod prawie każdą strzechę, wynosił (za prof. Starowiczem, gazeta.pl, 27.02.2002) „około 18 lat, i to niezależnie od płci”. W 2006 roku spadł do około 16 lat, nie tylko za sprawą Internetu, ale też takich czynników jak doustne narkotyki (wygodne w braniu, bo nie zostawiają śladów na skórze) czy pewne gatunki muzyki, np. rap z jego kopulacyjnym rytmem i tekstami ociekającymi seksem (czego na grupie 1017 białych i czarnych nastolatków z Północnej Karoliny dowiedli amerykańscy naukowcy; za: onet.pl, 7.04.2006).

Wiek lat 15, od którego stosunki płciowe stają się w Polsce legalne, już teraz wielu młodym ludziom wydaje się zawyżony, a tu katoliccy fundamentaliści chcieliby go podnieść do 18. Miejmy nadzieję, że nawet w obecnym sejmie taki idiotyzm nie przejdzie, zbyt wielu posłów zdaje sobie chyba sprawę, że wojna z seksem jest skazana na klęskę i może tylko przynieść mnóstwo różnorakich szkód.

Wbrew pozorom, szybka inicjacja ma swoją dobrą stronę. Wczesny początek aktywności seksualnej może bowiem ograniczać przestępczość nieletnich – informuje Robert Preidt w „Health Day Reporter” z 16 listopada 2007 (za: „Journal of Youth and Adolescence”). Jak zbadali Amerykanie, na ścieżkę przestępczą schodzą zazwyczaj ci nastolatkowie, którym seksu zakazywano lub im go obrzydzano. Zamiast w seksie, wyżywają się w zbrodni. Jest to sprzeczne z dotychczas obowiązującym przekonaniem, że wczesny seks właśnie pociąga za sobą przestępczość, a nie jej zapobiega.

Badanie przeprowadzone na 534 parach jednopłciowych bliźniąt w latach 1994-2002 pokazało, że wcześnie podjęte czynności seksualne, np. bardzo często obserwowana wspólna masturbacja dojrzewających braci-bliźniaków, gwarantują lepsze przystosowanie do dorosłego życia w społeczeństwie, czyli szybciej i głębiej socjalizują, a co za tym idzie ułatwiają budowanie pełnowartościowych więzi emocjonalno-seksualnych. Ma to niemal tak samo wielkie znaczenie jak emocjonalna i fizyczna (nieseksualna) bliskość z rodzicem tej samej płci, bliskość obejmująca także wspólną nagość. Brzmi zachęcająco, ale w Polsce z pewnością jeszcze za wcześnie na reklamowanie takich zdobyczy psychologii.

Czy w parze z przyspieszoną inicjacją idzie przyspieszony rozwój fizyczny? Innymi słowy: czy współcześni nastolatkowie (mówmy od tej chwili wyłącznie o gejach) szybciej rosną wzwyż i w muskulaturę niż pokolenie ich ojców? Czy mają statystycznie większe, czy może właśnie mniejsze chuje? Czy długość kutasa jest wprost czy odwrotnie proporcjonalna do wzrostu? Czy przyrost długości chuja zawiera się rozroście całego ciała, czy też jest to proces względnie niezależny lub może nawet całkowicie odrębny? Jeśli to ostatnie, to czy chuj przestaje rosnąć przed osiągnięciem przez ciało maksymalnego wzrostu, czy też właśnie on rośnie najdłużej, nieraz jeszcze przez wiele lat po zakończeniu właściwego okresu dojrzewania? Co z częstotliwością masturbacji: czy rzeczywiście nastoletnim chłopcom „ciągle stoją” i mogą się oni spuszczać trzy razy pod rząd bez utraty wzwodu oraz kilkanaście razy w ciągu doby? A w jakim wieku pojawia się świadomość, stuprocentowa pewność bycia gejem?

Atrakcyjność tych pytań, w kółko zadawanych na wszelkiego rodzaju forach internetowych, nigdy nie wygaśnie.

Nie mogły one nie paść także na forum lpsg.org, na które od dawna się powołujemy. Stworzone przed laty dla posiadaczy ponadnormatywnych kutasów i ich wielbicieli oraz wielbicielek, jest dziś dostępnym dla każdego bez względu na rozmiar, najwszechstronniejszym tematycznie, najbogatszym w treści i uczestników męskim forum seksualnym w całej Sieci, z ewidentną przewagą gejów i biseksów, bo to dla nich chuj i wszystko, co z nim związane, stoi na pierwszym miejscu. Młodzi chwalą się swoimi rozmiarami, także na fotkach, starsi chwalą i wypytują o najdrobniejsze szczegóły. Najcenniejsze są oczywiście sondaże, z których wyłania się czasem spodziewany, a czasem zupełnie zaskakujący obraz sytuacji. Przyjrzyjmy się niektórym danym:

 

W jakim wieku osiągnąłeś ostateczny wzrost?

do 16. roku życia – 13.65%

16 lat – 9.93%

17 lat – 13.90%

18 lat – 19.60%

19 lat – 12.41%

20 lat – 8.93%

21 lat – 9.18%

22 lata – 4.71%

23 lata – 2.98%

24 lata – 4.71%

 

W jakim wieku zakończył się rozrost Twojego chuja?

do 16. roku życia – 14.29%

16 lat – 5.95%

17 lat – 7.14%

18 lat – 16.67%

19 lat – 8.33%

20 lat – 10.72%

21 lat – 3.57%

22 lat – 8.33%

23 lata – 4.76%

po 23. roku życia – 20.24%

 

Jak długi był Twój chuj we wzwodzie, gdy byłeś nastolatkiem?

do 13 cm – 8.41%

13-15 cm – 22.43%

15-18 cm – 29.91%

18-20 cm – 23.36%

20-23 cm – 10.28%

23-25 cm i więcej – 5.61%

 

Jaki chuj wydawał Ci się duży jako nastolatkowi?

13-15 cm – 4.30%

15-18 cm – 26.88%

18-20 cm – 40.85%

20-23 cm – 21.51%

23-25 cm – 3.23%

ponad 25 cm – 3.23%

 

W jakim wieku zacząłeś się masturbować?

0-3 lata – 1.26%

4-8 lat – 12.62%

9-12 lat – 51.10%

13 lat – 18.61%

14 lat – 11.67%

15 lat – 2.84%

16-17 lat – 0.63%

18-20 lat – 0.95%

21 lat lub mam ponad 21 lat i nigdy się nie masturbowałem – 0.32%

 

W jakim wieku wiedziałeś już na pewno, że jesteś gejem?

do 12. roku życia – 37.10%

12-15 lat – 35.48%

16-18 lat – 12.90%

19-24 lata – 9.68%

25-29 lat – 3.23%

po 30. roku życia – 1.61%

Uderza wczesny początek fizycznego dojrzewania i jego szybkie tempo, które idzie w parze z równie wczesną świadomością własnej orientacji seksualnej. Do 15. roku życia 72,5% chłopców wie, że są gejami. Ponad połowa rozpoczyna masturbację między 9. a 12. rokiem życia. 69% jeszcze będąc nastolatkami dochowuje się chujów o długości ponad 15 cm, czyli przekraczających średnią europejską. Daje to niezwykle atrakcyjny kontrast między jeszcze chłopięcymi rysami i sylwetką a już „dorosłym” oprzyrządowaniem. Mieli oni za młodu świadomość swojego obdarzenia, skoro prawie 41% mając lat naście uważało, że 18-20 cm to dużo.

Jednocześnie chuj jako pozbawiony kośćca może pod wpływem odpowiedniej masturbacji z naciąganiem (tzw. jelqing) wydłużać się jeszcze przez kilka lat po zakończeniu wzrostu całego ciała: podczas gdy 57% głosujących osiągnęło ostateczny wzrost do 18. roku życia, tyle samo (56%) donosi, że rozrost ich chujów trwał po przekroczeniu 18., a u 20% wręcz 23. roku życia. Jest to zgodne z ustaleniami nauki: rozrost chuja zawiera się w okresie między 10. a 24. rokiem życia, przy czym średnią/ostateczną długość chuj może osiągać już od 13., a jej niewielki przyrost może w pojedynczych przypadkach trwać aż do 30-ki. Aby pomiar finalnej długości chuja był obiektywny, należy go dokonać co najmniej rok-dwa po zakończeniu wzrostu całego ciała. (za: average-penis-size-chart.com)

Po zapoznaniu się z powyższymi faktami nieco innym okiem spojrzymy na nastków z czatów oraz na biedne, okrutnie gwałcone dzieciowiny, które przecież nie zostały napadnięte we własnych łóżkach. Na pewno nie brak wśród nich dowcipnisiów, anonimowych onanistów lub farbowanych starych wyjadaczy, ale mogą też być naprawdę wcześnie rozwinięci i wcześnie zainicjowani, świadomi siebie geje. Czasem trudno im się doprosić o poważne traktowanie przez starszych. W kraju, gdzie wszystko co większe od 20 cm jest potencjalną ściemą, 15-latek z 22-centymetrowym kutasem, jeśli nie poprze tego kamerką, będzie mógł sobie poklikać tylko z takimi jak on „fantastami”. Jednak stosując do nastolatków „myślenie pozytywne”, nie możemy zapominać o prawnej granicy 15 lat. Z młodszym sama rozmowa, zwłaszcza gdy przez niego sprowokowana, nie jest przestępstwem, nawet jeśli dotyczy seksu, jednak pod żadnym pozorem nie może ona prowadzić do realu.

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…