0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

W często przez nas przywoływanej starożytnej Grecji właśnie tors absolutnie bezwłosy, młodzieńczy był ideałem męskiego piękna. Kto inny na widok tak idealnie gładkiej skóry skrzywiłby się z niesmakiem: chłop musi być zarośnięty. Zarost jest symbolem dojrzałej męskości, a jego brak – chłopięcej niewinności. To wzdłuż tej linii frontu odbywa się cała batalia między fanami i antyfanami włosów na ciele.

Zarostu nie lubią i chętnie go usuwają esteci, lubiący dobre kosmetyki i wysublimowany, romantyczny seks w eleganckiej scenerii. Ku zarostowi skłaniają się „antyesteci“, którzy lubią seks ostry, dosadny, wulgarny, niekoniecznie po kąpieli, w różnego rodzaju uniformach itd., a także osoby z kompleksem Samsona, czyli bojące się, że wraz z owłosieniem łonowym stracą męskość, a nawet nabawią się choroby. Ale nie jest to reguła bezwzględna. Zwróćmy uwagę, że niezmiernie podniecające są właśnie kontrasty, np. idealnie bezwłosy efeb w... mundurze policyjnym; a jeśli jeszcze ten z pozoru niewinny policjancik wyciągnie ze spodni solidny kawał mięcha!.. W takiej sytuacji owłosienie, przynajmniej nadmierne, mogłoby zmniejszyć lub odebrać takiemu obrazkowi jego podniecającą moc.

Owłosienie, przynajmniej pod pachami oraz łonowe, zostało przez naturę pomyślane jako zabezpieczenie przed odparzeniami skóry w tych silnie potliwych miejscach. Pot osiada na włoskach, skóra nie jest tak bardzo wilgotna, ale za to na zaroście pozostają także produkty rozkładu potu. Jeśli kogoś podnieca męski pot, to włochacz może dla niego być wymarzonym partnerem.

Zwolennikom owłosienia zależy szczególnie na tym, aby znajdowało się ono na nogach i torsie. Zwłaszcza na nogach. Znamy z ogłoszeń często powatrzające się zastrzeżenie: „owłosiony przynajmniej od pasa w dół“. Koneserzy stóp cenią sobie szlachetne owłosienie grzbietu stopy – tę charakterystyczną strużkę zarostu biegnącą od łydki po wewnętrznej krawędzi stopy i zakończoną kępką na grzbiecie dużego palca. Owłosienie łonowe nie jest w ogłoszeniach akcentowane, bo każdy zakłada, że ono – mniej lub bardziej bujne – występuje u każdego. To prawda, ale właśnie z tym owłosieniem najciekawiej można eksperymentować. Ktoś, komu natura poskąpiła zarostu, nic nie jest w stanie na to poradzić, ale w odwrotnym kierunku proszę bardzo – sprzęt do golenia i depilacji jest pod ręką!

W kulturach patriarchalnych ogolenie mężczyzny jest odczuwane jako forma poniżenia go. Między innymi dlatego goli się głowy więźniom i rekrutom. W statusie więźnia i żołnierza jest bezdyskusyjny element poniżenia faceta przez faceta. Dlatego tak dużo tych motywów w naszych opowiadaniach. Najwyższym stopniem poniżenia jest oczywiście przymusowe wygolenie zarostu łonowego. Jest ono zatem częścią zabaw S/M, choć nie tylko.

Decydując się – z takich czy innych powodów – na ogolenie tych okolic należy pamiętać o ostrożności. Szczególnie wrażliwa i delikatna jest skóra moszny oraz bezpośrednie otoczenie odbytu. Są to też rejony silnie unaczynione, więc łatwo o nacięcie żyletką naczynka włosowatego, z którego krwotok może być jednak silny i uporczywy. Niemniej warto sobie zafundować od czasu do czasu takie golenie, bo wiążą się z tym znaczne korzyści. Gładka moszna staje się dużo wrażliwsza na dotyk, więc głaskanie i lizanie naszych jaj będzie potrójną przyjemnością. Podobnie z dupą. Jednocześnie włosy nie będą przeszkadzały naszemu aktywnemu partnerowi w penetracji. A liżącemu nie będą wchodziły między zęby. Pamiętajmy jednak, że po usunięciu włosków spomiędzy pośladków nasze (nic co ludzkie...) gazy staną się bardziej, hm, akustyczne, ponieważ włoski są tu naturalnym wygłuszaczem.

Sam akt golenia jaj też może być niezwykle przyjemny i podniecający, zwłaszcza gdy wkomponujemy go w zabawy o zabarwieniu S/M. Bardzo fajne, a rzadko widywane np. na filmach jest pieprzenie wygolonej dupy bez dokładnego zmywania i wycierania piany (czyli „na pianę“), która daje dodatkowy poślizg. Upewnijmy się przedtem, czy jest ona łagodna dla skóry i śluzówki. Na to z kolei obruszą się ci, dla których męska dupa bezwzględnie musi być owłosiona, bo dupę męską od żeńskiej czasami (jeśli np. oglądamy zdjęcia w dużym zbliżeniu) da się odróżnić tylko po zaroście! A więc znowu: z włosami czy bez?

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…