0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

Są różne sposoby powiększania męskiej bulwy: od najprostszych, przy pomocy środków zewnętrznych, tzw. excremental (wypychanie skarpetami, stosowanie nakładek przedłużających kutasa, noszenie w slipach z wewnętrzną kieszoną eksponującą chuja) poprzez wewnętrzne (incremental), zmieniające strukturę genitaliów: domosznowe wlewy roztworu NaCl i pompowanie próżniowe kutasa i jaj, aż po profesjonalną chirurgię plastyczną kutasa. Najpopularniejszym sposobem jest pompowanie próżniowe, ma ono setki tysięcy zwolenników na całym świecie i bogatą reprezentację w Internecie.

Zacznijmy od rozwiania obaw o bezpieczeństwo stosowania pompek i ich szkodliwość dla zdrowia. Pompki próżniowe są stosowane, szczególnie w USA, już od wielu dziesięcioleci. Są na bieżąco udoskonalane, aby odpowiadać najnowszym standardom techniki, posiadać doskonałą jakość i sprawność działania oraz zapewniać wyśmienite wyniki. Klient otrzymuje wraz z pompką szczegółowe zalecenia, jak poprawnie przeprowadzać pompowanie. Jeśli i ty będziesz postępował zgodnie z tymi zaleceniami, pompka próżniowa będzie nie tylko nieszkodliwa i bezpieczna, lecz również dostarczy ci wiele przyjemności.

Za pomocą pompki próżniowej wywołuje się w cylindrze próżniowym podciśnienie (próżnię), które działa na tkankę rozciągająco i powiększająco. Przez regularne jej stosowanie możesz uzyskać znaczne powiększenie kutasa i worka mosznowego na długość i w obwodzie. Bardzo efektowne są powiększenia utrzymujące się bezpośrednio po seansie pompowania przez pierwsze kilka godzin, a nawet dni!

Podstawowy zestaw do powiększania próżniowego powinien składać się z dwóch elementów: cylindra z przezroczystego i bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz pompki ręcznej, połączonych przewodem zaopatrzonym w szczelny zawór. Montaż jest bardzo prosty. Istotną rzeczą jest wybór cylindra, tak aby rozmiarami odpowiadał chujowi na takim etapie powiększania, na jakim się znajduje. Niektórzy producenci do rozsyłanych reklamówek dołączają miarkę w postaci tasiemki. Z pomocą instrukcji łatwo dokonasz odpowiednich pomiarów chuja oraz worka mosznowego i stosownie do ich wielkości dokonasz zamówienia potrzebnego rozmiaru cylindra, który pozwoli ci uzyskać najlepsze wyniki w rozciąganiu wzdłuż i wszerz.

Cylindry produkuje się z idealnie przezroczystego tworzywa sztucznego. Właściwe obchodzenie się z nimi, dbanie o ich czystość i odpowiednia konserwacja sprawią, że nie powinny wykazywać objawów ścierania się i matowienia. Część cylindra umieszczana przy nasadzie kutasa jest przewężona i krawędź ma zaokrągloną na zewnątrz. Taka konstrukcja działa jak typowy ring i pozwala na wygodne osadzenie cylindra na chuju. Każdy cylinder wyposażony jest w zaworek do zamykania dopływu powietrza. Po odpompowaniu powietrza z cylindra i uzyskaniu oczekiwanego podciśnienia, po zamknięciu tego zaworka można odłączyć przewód łączący cylinder z pompką. Podciśnienie będzie nadal utrzymywało się w cylindrze. Cylindry próżniowe produkowane są w co najmniej 15 rozmiarach, każdy kolejny rozmiar jest dłuższy średnio o 0,63 cm od poprzedniego. Cylindry mają średnice od 4,5 do 15,24 cm.

Element drugi zestawu to lekka i łatwa w użyciu, bardzo wydajna ręczna pompka próżniowa. Jej skuteczność została wielokrotnie udowodniona. Składa się z komory powietrznej i tłoka pompującego (wykonanych najczęściej z mosiądzu) oraz wydajnego zaworu automatycznego.

Na samym początku zaleca się mały stopień pompowania. W ten sposób dajemy czas skórze kutasa i worka mosznowego na dopasowanie się do nowych warunków i rozmiarów. Szybko sam odkryjesz, do jakiego momentu twoja skóra najlepiej znosi zadane podciśnienie – stosownie do twoich możliwości i typu skóry. Już po kilku pierwszych pompowaniach twojego chuja i ewentualnie worka mosznowego (gdy worek też wsadzisz do cylindra) zauważysz wydłużenie, które będzie się utrzymywać początkowo tylko przez kilka godzin. Może jednak udać ci się już na początku wywołać kilkudniowe nabrzmienie genitaliów. Na skutek długotrwałego i regularnego pompowania uzyskuje się trwałe nabrzmienia kutasa i worka mosznowego. Większość „pompowników” już po kilku miesiącach (od czterech do sześciu) „wyrasta” z pierwszego kupionego cylindra i jest zmuszona zakupić następny rozmiar.

Do pompowania chuja razem z moszną służy odpowiednio większy cylinder. Twój worek mosznowy stanie się cięższy, większy i przez to bardziej zwisający. Zalecane jest, aby cylinder powiększający jednocześnie chuja z workiem mosznowym zastosować dopiero na drugim etapie, gdy już „wyrośniesz” z pierwszego cylindra, którym na początek powiększaj tylko samego chuja.

Materiały zastosowane do produkcji takiego urządzenia mają ograniczoną żywotność. Posługując się tanim urządzeniem szybko osiągniesz granice jego możliwości. Po latach stosowania pompki zauważysz, że nie da się uniknąć kupowania zestawów próżniowych wysokiej jakości, które gwarantują różnorodność rozmiarów cylindrów. I tylko fakt, że istnieje szansa na zdobycie kolejnego, większego, ale i dobrego cylindra do rozciągania twojego chuja sprawia, że ta zabawa jest dla ciebie nadal interesująca.

Oprócz funkcji powiększającej pompki pełnią też funkcję masturbacyjną. W ofercie handlowej firm zachodnich niektóre pompki są wręcz nazywane „masturbatorami cylindrycznymi“, bowiem to jest ich funkcja podstawowa. Masturbując, przy okazji trochę rozciągną, a nie odwrotnie – rozciągając, przy okazji trochę pomasturbują. Pompka jest po prostu wibratorem dla kutasa, zwłaszcza taka mająca podłączenie do źródła prądu, multispeedowa, czyli z możliwością „zmiany biegów“ – regulowania częstotliwości wibracji. Producenci pompek lubią przypominać, że legendarny John Holmes swoje gabaryty zawdzięczał pompowaniu, a zaczynał od cylindra o śmiesznym rozmiarze 20x8 cm!

Podobnie jak dilda, również pompki mogą występować w wersji realistycznej. Są to wtedy tzw. usta ssące – mniej więcej wierne odlewy ust znanych gwiazd porno. Niektóre z nich posiadają wąsy albo imitację uzębienia („row of pearls“). Dzielą się na wibrujące i niewibrujące, te pierwsze mogą dodatkowo posiadać język, wibrujący w osobnej amplitudzie. Dodatkową atrakcją są usta zapachowe – dla tych, którzy lubią być obciągani przez faceta, który przed chwilą spożył likier lub cukierek z likworem. W ofercie znajdują się takie zapachy, jak wiśnia, cherry, mięta. Ceny sztucznych ust wahają się od 50 do 300 zł, najdroższe są oczywiście realistiki, choć w użyciu nie są wcale lepsze od zwyczajnych.

Pompowanie próżniowe ma niestety również minusy. Po pierwsze, ta metoda daje dużo lepszy efekt na mosznie niż na kutasie. Worek można sobie napompować do monstrualnej wielkości. Kutasa da się tylko nieco pogrubić, ale niestety – wydłużyć już nie bardzo. Nie wszyscy producenci i sprzedawcy cylindrów próżniowych mówią o tym jasno, a niektórzy świadomie łudzą perspektywą znacznego przyrostu na długość, ale przy wieloletnim regularnym pompowaniu, co ma zachęcić do kupowaniu coraz to większych cylindrów. Tymczasem pompowanie próżniowe wywołuje zmiany tylko w strukturze skóry, nie zaś w trzonie kutasa oraz żołędziu. Kutasa napompowanego poznamy od razu po tym, że z napuchniętej otuliny skórnej wysuwa się kontrastowo teraz mały żołądź, który zachowuje pierwotną wielkość, podobnie jak trzon pierwotną długość.

Drugi minus to fakt, że powiększenie uzyskane tą metodą jest odwracalne i najdalej po kilku dniach całkowicie ustępuje. Rozciągnięta skóra wiotczeje, zwisa i wygląda koszmarnie, więc pompiarz nie ma innego wyjścia, jak napomopować się ponownie albo codziennie poświęcać dwie-trzy godzinki na pompowanie, aby utrzymać pożądany stan. Kto zatem raz został pompiarzem, najczęściej bywa nim już do końca życia. Pompiarze rekrutują się z tych mężczyzn, którzy uwielbiają uczucie pełni między nogami. Zaznawszy satysfakcji wypchanych slipów nie chcą z niej rezygnować – zwiotczenie staje się dla nich nie do zniesienia i szybko rzucają się do pompek, by ponownie wypełnić sobie gacie. Przecież nie wyjdą z domu z płaskim rozporkiem – to tak jakby kobieta po amputacji biustu wyszła na ulicę bez protez!

Na świecie są setki tysięcy pompujących facetów wszystkich orientacji. Heterycy zdają się nawet przeważać. Mają mnóstwo stron w Internecie, w tym wiele prywatnych. Jednak najstarszą i najważniejszą stroną pumpingową – tą macierzystą, bazową, zawierającą najbogatszą dokumentację zdjęciową, najbardziej uczęszczane forum dyskusyjne oraz najwięcej linków – jest strona newart.com Obejrzycie tam efekty pompowania, którymi chwalą się konkretni ludzie. Do każdego ze zdjęć możecie się ustosunkować, wysyłając własny komentarz na forum lub pisząc bezpośrednio do danej osoby na jej e-mail. Przeczytacie szczegółowe opisy sesji, osiągnięć i wpadek, nieoczekiwanych komplikacji i innowacji, uwagi na temat działania różnego typu pompek i cylindrów. Jest giełda sprzętu próżniowego, porady i przepisy. No i najwspanialsza w Internecie galeria męskich superbulw – tych pompowanych! W jocsktrapach, lycrach, elastycznych kalesonach, obcisłych dżinsach, kąpielówkach, stringach – byle wyglądały jak najwydatniej.

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…