0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

15/16 września 2018 już po raz piąty odbyły się w naszym klubie Dark Angels (Poznań, ul. Garbary 54) wybory Mr Sneakers Poland.

W tym roku mieliśmy również tylko dwóch kandydatów, ale za to bardzo zdeterminowanych dresów, ponieważ obaj startowali po raz drugi: Łukasz kandydował trzy lata temu, a Radek rok temu. Po oficjalnej prezentacji obaj musieli wziąć udział w trzech konkurencjach: stompingu/tramplingu, czyli deptaniu leżącego na wznak testera – naszego gościa z Turcji, również sneakersa, który ocenił także, czyje skarpety lepiej śmierdzą oraz który kandydat jest lepszy w masowaniu i pieszczeniu stóp testera w skarpetach. Do testów dołączyło kilku chłopaków spośród publiczności. Wyniki były wyrównane.

Głosy publiczności oddane na kartach do głosowania zostały policzone na scenie w obecności wszystkich zgromadzonych.

Decyzją naszych gości Misterem Sneakers Poland 2018 został kandydat nr 1 – Łukasz z Warszawy. Radek natomiast obronił ubiegłoroczny tytuł Wicemistera.

Zarówno Łukaszowi, jak i Radkowi serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział w konkursie i życzymy wielu sukcesów na sneakersowej niwie.

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…