0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

Wiązanie jest jedną z ulubionych technik S/M, do której nie potrzeba żadnej filozofii, a w początkowej fazie żadnych specjalnych i drogich akcesoriów. Wyobraźcie sobie, że zostajecie związani grubym sznurem, a następnie musicie lizać kolesiowi jaja, stopy i obciągać kutasa, całkowicie zdani na jego łaskę i niełaskę. Żeby jednak było przyjemnie i bezstresowo, warto pamiętać o kilku zasadach:

1. Zaufanie. Jest bardzo istotne we wszystkich technikach seksualnych związanych z S/M. Należy pamiętać, że będąc związani nie jesteśmy w stanie bronić się nie tylko przed ostrym wpychaniem kutasa do ust, ale także przed czymkolwiek innym. To dlatego wielu uważa, że wszelkie więzy powinny być założone w taki sposób, aby związany mógł się z nich wyswobodzić. W przeciwnym razie konieczne jest pełne zaufanie.

2. Kajdanki. To rzecz dość istotna w bondage’u i może posłużyć jako główny element unieruchomienia. W obecnych czasach można znaleźć przeróżne egzemplarze kajdanków, poczynając od tradycyjnych metalowych, a kończąc na eleganckich ze skóry. Oczywiście alternatywą jak zawsze pozostaje sznur. W tym wypadku należy jednak zawsze pamiętać, że zbyt mocne zaciśnięcie węzłów doprowadzi z pewnością do kłopotów z krążeniem w wiązanych kończynach, a to już jest bardzo niebezpieczne.

3. Styl. Wielu Masterów ma swój ulubiony styl wiązania. Niektórzy robią to byle jak, ale inni przykładają szczególną uwagę do zakładanych i stosowanych węzłów. Najczęstszymi są węzły harcerskie, marynarskie bądź bondage japoński, który dostarcza największej przyjemności i z którego misternych sideł najtrudniej jest się wyplątać.

4. Uczulenie. Bardzo wiele używanych obecnie materiałów, np. lin lub syntetycznych kajdanków, może być wykonanych z substancji wywołujących reakcję uczuleniową. Ponieważ żyjemy w świecie, gdzie większość ludzi jest na coś uczulona, warto także na to zwrócić szczególną uwagę.

5. Nóż. Podczas zabawy mogą się zdarzyć naprawdę przeróżne historie. Przed laty kilkoro dzieci, bawiąc się w wieszanie Saddama Hussejna, naprawdę się powiesiło, choć przecież nie miały zamiaru umierać. Także podczas wiązania mogą się wydarzyć sytuacje wymagające natychmiastowej reakcji. Dlatego zawsze powinniście mieć przygotowany ostry nóż, którym partner dominujący może w każdej chwili uwolnić związanego.

6. Sprzęt. Jeśli nie chce Wam się ryzykować wiązania sznurem bądź kajdankami, to zawsze można nabyć całkowitą, gotową uprząż ze skóry, która zastąpi czynność wiązania i równie skutecznie unieruchomi. To znaczne ułatwienie zabawy, ale trzeba za nie słono zapłacić.

7. Seks. Najważniejsze pytanie pojawia się jednak, co potem, kiedy koleś leży już związany i całkowicie zdany na łaskę Mastera, który może drażnić jego chuja, jaja lub wyruchać tak jak zechce, a nawet zostawić związanego na kilka godzin bądź zaprosić na ruchanie swoich kumpli. Jeśli taka wersja Wam nie odpowiada, to warto wcześniej wszystko dokładnie ustalić, łącznie z tym, że należy założyć kondona, oraz czego robić nie wolno. Będąc zakneblowanym trudno się bowiem protestuje. Przed wiązaniem warto więc wszystko bardzo dokładnie przedyskutować i ustalić granice przyzwolenia.

Przy zachowaniu wszystkich tych zasad możecie któregoś dnia spokojnie i bezpiecznie wypróbować technikę bondage’u. Życzymy miłej zabawy.

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…