0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

Od kilku lat trwa na całym świecie jedna z najbardziej popierdolonych mód, jakie ten świat widział: moda na chodzenie bez skarpet. A dokładnie w pseudoskarpetach zwanych stopkami. Musiał to kurwa wymyśleć jakiś pojeb. Z ust heteryków słyszy się już nie tylko o „pedałach w rurkach”, ale też o „pedałach z gołymi kostkami”. Oczywiście nie wolno uogólniać, bo nie każdy pedał chodzi w stopkach, a z drugiej strony mnóstwo heteryków uległo modzie na stopki, mimo że w tym pomyśle rzeczywiście jest coś kurewsko pedalskiego. Nie bez powodu urzędujący Mr Sneakers Poland 2018 Łukasz w „Adamie” 1-2/2019 nazwał w wywiadzie stopki „cwelkami”.

Moda ta jest najpewniej częścią tendencji do odsłaniania jak najwięcej, a zakrywania jak najmniej. W ramach tej tendencji chodzi się w dżinsach podartych na kolanach, a często w wielu innych miejscach; nosi się spodnie nisko, żeby z nad nich wystawała gumka slipów lub bokserków, najlepiej markowych, żeby się kurwa pochwalić jakie masz drogie gacie. Czemu więc nie pokazać kostek, dodatkowo nosząc w spodniach z za krótkimi nogawkami albo specjalnie podwijając je.

Chodząc z odsłoniętymi sporymi kawałkami ciała faceci chcą kurwa pokazać, jaki mają wysoki poziom testosteronu, jacy są gorącokrwiści. Z tego samego powodu od lat większość młodych chłopców i facetów w sile wieku gardzą męskimi kalesonami. Są oni pojebanymi pierdolcami, bo zimą chodzenie bez kalesonów z odsłoniętymi kolanami i kostkami naraża stawy kolanowe i skokowe na reumatyzm w późniejszym wieku. A równie ważne jest wyziębienie chuja i jaj, mogące skutkować niepłodnością i problemami ze stawaniem kutasa. Nasze chuje i jaja lubią mieć ciepło i powinniśmy kurwa o to dbać.

Jeśli nie możemy się przemóc do noszenia w kalesonach, chociaż kalesony są najbardziej męskim rodzajem gaci, wtedy musimy zadbać o ogrzanie chujów i jaj w inny sposób. Temu służą od dawna obecne na rynku nie tylko ściśle erotycznym męskie ocieplacze na kutasy i jaja zwane skarpetkami kutasowymi (cock sock). Noszenie chuja z jajami w takiej skarpetce jest bardzo wygodne i dobrze ogrzewa nasze męskie skarby. Można nosić w samej skarpetce pod spodniami albo oprócz skarpetki ubrać slipy lub bokserki. Skarpetke zciągamy z chuja tylko do siurania, bo walić konia jest nawet fajniej w skarpetce, są inne, lepsze doznania w chuja przez skarpetke. Spotykając się w plenerze zimą można fajnie pobawić się z kolegą w skarpetce. Kutasowa skarpetka jest dobrze dopasowana do chuja i bardzo fajnie można jeden drugiemu walić oraz obciągać w skarpetce chuja. Fajnie jest też spuszczać się w skarpetke, a jak masz dużo spermy, to sperma przebije przez skarpetke i kolega, który tobie obciąga w skarpetce kutasa może zlizać tobie sperme ze skarpetki. Dlatego firma Sk8erboy, królowa skarpetowego przemysłu dla gejów, ma w ofercie również fajną kutasową skarpetke, którą polecamy także w naszym sklepie Stallion.pl (TE-351).

Gdy ktoś nie chce wypierdalać za dużo kasy na firmową skarpetke na chuja może nosić kutasa właśnie w stopce. Chyba tylko do tego nadaje się ta pierdolona satyra na męską skarpete. Na zdjęciach obok jeden skarpetowy kolega z USA pokazuje jak umocować taką skarpetke na chuju i jajach. Chodzi o to, żeby po naciągnięciu skarpetki chuj mógł swobodnie stanąć w skarpetce wypełniając całą skarpetke. Dodatkowo można podwiązać chuja nad jajami gumką albo kondonem, żeby lepiej stał, a nawet jak nie stoi, to i tak nosząc w skarpetce będzie się wydawało więcej w slipach.

 

Pedałom w stopkach, którzy już kurwa zapomnieli jak wyglądają normalne skarpety męskie polecamy kilka zdjęć najbardziej męskich pedałów jacy istnieją, czyli dresów. Dla rasowego pedała dresa wysokie białe skarpety sportowe są kurwa równie ważne jak dresy i adidasy. Dresi starają się eksponować swoje skarpety tak żeby były dla wszystkich jak najlepiej widoczne i wszędzie chwalą się kurwa swoimi skarpetami. W tym celu niektórzy dresi wpuszczają nogawki dresów do skarpet tak jak wpuszcza się do skarpet nogawki kalesonów. Wtedy w jakimś sensie dresy zastępują im kalesony, choć są też tacy, którzy zimą noszą w kalesonach pod dresami i wpierdalają do skarpet nogawki i kalesonów, i dresów. Nosząc w ten sposób całe skarpety są widoczne do podziwiania dla innych dresowych pedałów. Jeśli widząc kolesia ze skarpetami naciągniętymi na nogawki dresów nie zacznie stawać tobie chuj, to kurwa jesteś miękki siuras, a nie prawdziwy pedał!

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…