0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

Dlaczego dresy zrobiły w ostatnich latach taką karierę wśród facetów jako najlepsze spodnie do noszenia nie tylko do sportu, ale na co dzień i w każdej sytuacji? Co najmniej połowa kolesi widzianych na ulicach nosi w fajnych dresach, a są tacy, którzy w ogóle nie noszą w innych spodniach jak tylko w dresowych. I dlaczego w 90% przypadków są to dresy szare?

Moda na noszenie w dresach przez wszystkich facetów w każdym wieku, nie tylko przez tzw. dresiarzy zaczęła się od kiedy producenci dresów wpadli na pomysł, żeby szyć fajne dresy z wąskimi nogawkami i bardziej przylegające do ciała. W takich dresach super odznacza się chuj i widząc chłopaka w takich dresach z odznaczonym chujem każdemu gejowi stanie chuj. Można przyjąć, że geje noszą w dresach, żeby pokazać swoje chuje przez dresy, ale wiadomo, że w dresach noszą nie tylko geje. Gdyby zapytać dowolnego kolesia, dlaczego on lubi nosić w dresach, to najczęściej odpowie, że w dresach jest jemu wygodnie nosić. Bo jest, ale czy to naprawdę jest jedyny powód tej miłości facetów do dresów?

Podstawowym powodem jest miłość wszystkich facetów bez wyjątku i bez względu na orientację do swoich chujów, którym chcą, żeby było fajnie i wygodnie podczas noszenia. Od tego jak się czuje jego chuj zależy męskie samopoczucie przez cały dzień, dlatego tak ważne jest dla faceta odpowiednie dobranie slipów lub bokserków do rozmiarów swojego chuja oraz w jakiej pozycji lubi on jego nosić. W przylegających dresach można, przynajmniej latem, nosić bez slipów pod dresami jak w kalesonach i wielu kolesi nawet nielubiących kalesonów chętnie za to noszą w dresach bez slipów (ang. freeballing, commando), zwłaszcza ci z dużymi chujami, których chujom nie zawsze jest wygodnie w slipach, a wygodnie byłoby w kalesonach. Wtedy także ci chłopcy, którzy normalnie nie uznają kalesonów, bo zimy są teraz za ciepłe na kalesony albo żeby nie śmiali się z nich koledzy, że są kalesoniarzami, dzięki obcisłym dresom mają możliwość poznać, jak fajnie jest nosić chuja w kalesonach.

W dresach chujowi jest najwygodniej ze wszystkich spodni. Z dresów chuja można wyjąć w ułamku sekundy i równie szybko schować go do dresów (m.in. dlatego są one noszonymi często spodniami przez ekshibicjonistów). W każdej chwili można sobie dotknąć i pomasować chuja przez dresy. Dla niektórych masowanie przez dresy chuja jest nawet fajniejsze niż walenie klasycznego konia, dlatego lubią oni walić przez dresy ze spuszczaniem w dresy. Masowanie, lizanie, wąchanie chuja przez dresy jest znakomitym początkiem jebania dwóch facetów.

A dlaczego dresy są przeważnie w różnych odcieniach szarości? Dowiedziono naukowo, że szary kolor najlepiej odzwierciedla kształt chuja, w przeciwieństwie do czarnego, który najbardziej go tuszuje. W szarych dresach nawet nieduży chuj jest jakoś widoczny, a wielki wał jest odznaczony tak precyzyjnie, że można kurwa odjebać na sam widok. Obserwując facetów w dresach łatwo jest domyśleć się, którzy z nich ubierają szare dresy przede wszystkim po to, żeby pokazać swojego chuja. To ci z dużymi chujami, a tacy zawsze lubią pochwalić się swoim chujem.

Do tego, jak powiedziano, najlepsze jest noszenie pod dresami bez slipów, wtedy chuj w przylegających dresach jest widoczny jak na rentgenie. Jednak pierwsze próby takiego noszenia przez kogoś, kto zawsze nosił w slipach mogą powodować, że czujemy się dziwnie, nieswojo, jakby nadzy w miejscu publicznym. Do freeballingu trzeba się więc wdrażać stopniowo. Najlepiej jest zaczynać w wolnym czasie, gdy nie mamy nic ważnego do robienia. Slipy dobrze jest zostawić w domu, żeby nie przyszło nam do głowy stchórzyć i jednak je ubrać w jakimś kiblu albo na siłce. Uprawiać freeballing dobrze jest zaczynać właśnie od dresów, a dopiero po przyzwyczajeniu się do takiego chodzenia w dresach zacząć tak nosić w krótkich spodenkach, zwłaszcza jak ktoś ma dużego chuja, który może się jemu wysunąć z nogawki takich spodenków siadając albo kończy się równo z nogawką spodenków. W dresach nie ma takiego zagrożenia. Z innych korzyści niż wyraźne pokazywanie wała otoczeniu zaletą noszenia bez slipów jest lepsza wentylacja pocących się jaj.

Nosząc tak na siłce trzeba uważać ćwicząc na niektórych sprzętach, żeby chuj i jaja swobodnie wiszące w dresach nie dostały się w jakąś szczelinę. Trzeba też być przygotowanym na jeszcze jedno zjawisko, które zyskało nazwę coregasm, czyli dosłownie orgazm rdzenny, ale chodzi tu o core, czyli część ciała obejmującą pas miednicowy, a więc tam gdzie znajduje się chuj, jaja i prostata. Coregasm najczęściej wywołuje ćwiczenie mięśni tej okolicy. Chodzi o samoistne stawanie chuja ocierającego się o materiał dresów i swobodnie przewalającego się w dresach podczas marszu lub ćwiczeń. Mając pełne jaja spermy może w takich sytuacjach dochodzić do niekontrolowanego, bezdotykowego spuszczenia spermy w dresy. Na siłce można zauważyć, jak niektórym facetom w miarę trenowania robi się więcej w dresach lub spodenkach, a nieraz im chuje stają na maksa. Mokra plama na kroku dresów też nie zawsze musi być od potu. Tak się zdarza u każdych facetów, nie tylko gejów mogących być podnieceni widokiem innych sportowych kolesi. Nie ma co się tym przejmować, bo to oznaka, że jesteś zdrowym mężczyzną, a dla gejów takie spuszczenie w dresy jest dodatkowo fajne, trzeba tylko być na to przygotowanym i nie wstydzić się tego przed drugimi ćwiczącymi albo przed swoim trenerem, który na pewno dobrze to zna, bo albo samemu tak się spuszcza, albo widział to u wielu swoich podopiecznych. Ważne: coregasm najczęściej nie ma nic wspólnego z przypadłością zwaną wytryskiem przedwczesnym i nie wymaga leczenia, a jedynie cieszenia się z tego. A potrafi dawać silniejszą rozkosz niż spust świadomie wywołany waleniem konia lub pierdoleniem. Przypuszcza się, że regularny coregasm dotyczy ok. 10% bywalców siłowni.

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…