0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

Zapasy to bezprzecznie najbardziej pedalska dyscyplina sportu. Widok dwóch facetów na macie splecionych całymi ciałami w uścisku trwającym nieraz bardzo długo bardziej przypomina grę wstępną przed jebaniem niż walkę. Nic dziwnego, że granica między sportem a porno niebywale się tu zaciera, co pedalski przemysł filmowy podchwycił na całej linii.

Jak grzyby po deszczu powstają studia specjalizujące się wyłącznie w pokazywaniu zapasów prowadzących do pierdolenia walczących zawodników (np. Spotland Scrappers: wrestlingarsenal.net/wordpress/?p=19713; Swnude.com; 88wrestling.com; Freestyle Combat League: ucwrestling.com), a niektóre z najbardziej znanych pierwszoligowych wytwórni uruchamiają osobne zapaśnicze linie tematyczne. Tak postąpiła jedna z najbardziej wyuzdanych firm: Kink.com, produkując idącą w dziesiątki odcinków serię „Naked Kombat” (kink.com/channel/nakedkombat). Osobny dział z młodymi pedałami zapaśnikami otworzył w ramach swojej marki kręcący w Pradze William Higgins (williamhiggins.com/category/wrestling).

Do tego dochodzą niepoliczalne ilości pedalskich produkcji amatorskich, prywatnych. Całe walki lub ich fragmenty w wykonaniu młodych amatorów można oglądać na Youtube, są to np. takie kanały jak australijski Sydneybridge z dojrzałymi facetami.  Wiele z tych kanałów to tylko witryny reklamowe polecające darmowe fragmenty całych filmów, które zawodnicy oferują na sprzedaż jako pliki na swoich własnych stronach.

Pławiąc się w tej niewyobrażalnej mnogości materiału nie zapominajmy jednak o korzeniach, czyli o tych, którzy jako pierwsi zaczęli propagować pedalskie zapasy erotyczne, a jednym z najwcześniejszych koryfeuszy tej tematyki był Chris Geary, u którego wypłynęło to z jego miłości do slipków męskich, których był i pozostaje najwybitniejszym światowym pedalskim dokumentalistą (zob. artykuł biograficzny w „Adamie” nr 3-4/2014).

Wyłoniło się wiele odmian zapasów pedalskich, a to z potrzeby doerotyzowania klasycznej walki mężczyzn w singletach, znanej z oficjalnych sportowych mat. Najoczywistszą jest zamiana singletów na wąskie, obcisłe slipki (speedo wrestling), przez które jeszcze lepiej niż przez singlety widać kutasy: ocieranie się kutasami przez slipki; stawanie chujów w slipkach; tzw. nożyce polegające na zakleszczeniu twarzy przeciwnika między nogami i dociskanie slipkami do jego nosa i ust, co wymusza na nim wąchanie jebiących kutasem slipków rywala; wreszcie spuszczanie w slipki, co może być kryterium zwycięstwa lub przegranej - częściej za przegranego uznawany jest ten, który pierwszy zapierdoli swoje slipki spermą. Zapasy w slipkach w sposób naturalny mogą się przeradzać w zapasy na golasa (naked wrestling), a zciągnięcie przeciwnikowi slipków jako pierwszy może być kryterium wygranej.

Wariantem są zapasy w skarpetach (sock wrestling), uprawiane szczególnie przez młodych chłopców, w których chodzi o to, kto pierwszy zciągnie przeciwnikowi skarpete - a wiadomo, ile jest pedalskich zabaw ze skarpetami, dlatego zapasy w skarpetach stwarzają ogromne pole do popisu jeśli chodzi o dalszą, już czysto pedalską akcję skarpetową na macie: walka w brudnych skarpetach, wąchanie drugiemu śmierdzących skarpet, zabawa zciągniętą rywalowi skarpetą, ubieranie skarpety na chuja, kneblowanie przez zwyciężcę przegranego swoją skarpetą itd.

To ostatnie to tylko jedna z technik uprawianych w ramach zapasów z dominacją/uległością (submission wrestling), gdzie właściwa akcja zaczyna się już po stoczeniu walki i ogłoszeniu wyniku: zwyciężca może się pastwić nad pokonanym na każdy sposób znany z pedalskich produkcji S/M.

Urozmaiceniem odwołującym się do innych pedalskich fetyszy jest dodanie „ośrodka”, w którym będzie toczyć się walka. Nagie ciała zawodników mogą być nasmarowane oliwą jak przez kulturystów (oil wrestling), przez co uzyskują pożądaną śliskość, co z drugiej strony utrudnia utrzymanie przeciwnika w kleszczach. Zapaśnicy mogą walczyć w pianie (foam wrestling) lub błocie (mud wrestling), porozgniatanym żarciu lub innym brudzie (messy wrestling), jednak krąg odbiorców tych wersji jest już siłą rzeczy węższy.

Zachęcamy do korzystania z nieprzebranych zasobów Sieci w zakresie zapasów pedalskich. Płyną z nich dodatkowe podniety, których próżno szukać w klasycznym jebanku w łóżeczku.

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…