0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

7/8 września 2019 już po raz szósty odbyły się w naszym klubie wybory Mr Sneakers Poland.

W tym roku startowało trzech kandydatów. Dwóch wystąpiło pod pseudonimami: Piksel i Crazy Skater, trzeci pod własnym imieniem Paweł. Wszyscy przybyli do nas z Warszawy.

Prowadzący wieczór Michał nadał ich prezentacji postać telewizyjnego talk-show. Głosy publiczności oddane na kartach do głosowania zostały policzone w obecności wszystkich zgromadzonych. Podczas liczenia głosów przez komisję skrutacyjną wybraną spośród publiczności buty i skarpety kandydatów oraz prowadzącego były na scenie lizane i wąchane przez obecnego na gali dresa z Irlandii.

Decyzją naszych gości Misterem Sneakers Poland 2019 został kandydat nr 1 – Piksel. Tylko o dwa głosy mniej zdobył kandydat nr 3 – Paweł, który tym samym uzyskał tytuł Wicemistera.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim kandydatom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy wielu sukcesów na sneakersowej niwie.

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…