0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

Fundacja Toma of Finland, powołana w celu promocji i ochrony prawnej twórczości erotycznej działających współcześnie artystów gejowskich z całego świata, wymyśliła oryginalny sposób na pozyskanie środków finansowych na swoją działalność. Będą one pochodzić ze sprzedaży specjalnej linii kondonów: Tom of Finland Super Sensitive™ and Legend™ Condoms - w opakowaniach, na których znajdują się zminiaturyzowane najpopularniejsze rysunki kultowego fińskiego grafika.

Ze względu na to, że kondony te przeznaczone są dla kutasów gejów - wielbicieli twórczości Toma - są one dostosowane szczególnie dobrze do ruchania w męską dupę, a więc: super cienkie, by w jak najmniejszym stopniu osłabiać doznania w pierdolącego kutasa, oraz z o 50% większą ilością nałożonego lubrykantu (oczywiście silikonowego, bezpiecznego dla lateksu) w porównaniu ze standardowymi kondonami - by zapewnić maksymalne nawilżenie, które nie zawsze gwarantuje dupa partnera jebanego. Kondony są dostępne w rozmiarze L (długość spoczynkowa: 191 mm; średnica spoczynkowa u podstawy: 53 +/- 2 mm), ale również XL (długość spoczynkowa: 226 mm; średnica spoczynkowa u podstawy: 56 +/- 2 mm, w połowie chuja: 58,5 mm, na żołędziu: 61 mm) by dobrze się w nich pierdoliło mężczyzną z dużymi chujami - może nie tak dużymi jak chuje na rysunkach Toma, ale pomysłodawcy założyli, że w tych kondonach będą pierdolili faceci z chujami przynajmniej zbliżonymi do chujów bohaterów graficznych historyjek Toma. I że będą spuszczali się prawie tyle co Tomowi jebacy, stąd pojemniejsze od przeciętnych rezerwuarki na spermę na czubku kondona.

Na zlecenie Fundacji produkcją rysunkowych gum zajęła się firma ONE® Condoms. Jej założyciel i szef  Davin Wendel podkreśla, że poczuł się zaszczycony propozycją wykonania kondonów ozdobionych rysunkami jednego z największych gejowskich idoli wszech czasów. Artystyczna wyobraźnia Toma to emblemat siły, odwagi i bezkompromisowości, które to wartości przyświecają wszystkim produktom ONE® Condoms.

Na opakowania gumek nałożono 24 różne rysunki Toma. Sprzedawane są w zestawach po 12. Aby mieć wszystkie rysunki (informacja dla kolekcjonerów), należy nabyć oba zestawy. Cena jednego zestawu wynosi 12 dolarów.

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…