0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

Początkiem kariery jako model lub pornoaktor jest wysłanie do odpowiedniej agencji lub studia zestawu zdjęć prezentujących twoje walory fizyczne. Decydować się chłopcy muszą jak najwcześniej, bo w tych zawodach młodość jest w cenie. A kto ma zrobić takiemu 18-latkowi profesjonalne portfolio? Amatorskie selfies raczej nie wystarczą. Najmłodszym chłopcom przychodzi w tym zakresie z pomocą StudioLads (wcześniej xyChrome) z siedzibą w Manchesterze (StudioLads.com).

Studio posługuje się najnowszym i najwyższej jakości sprzętem fotograficznym, zapewniając chłopcom zdjęcia o najwyższej rozdzielczości, nadawające się zarówno do zamieszczenia w Internecie, jak i do druku na papierze. W skład sesji wchodzą zdjęcia chłopców w ubraniu, w samych tylko slipach oraz na golasa, z chujem w spoczynku i stojącym oraz w różnych pozycjach, by ciało kandydata nie stanowiło tajemnic dla potencjalnego pracodawcy. Od zgłaszających się chłopców nie jest oczywiście wymagane żadne doświadczenie przed aparatem lub kamerą, sesja odbywa się w warunkach w pełni intymnych, bez kontaktu fizycznego między fotografem a modelem, a panująca atmosfera zaufania i spokoju sprawia, że nawet nieśmiałym i zestresowanym chłopcom po zciągnięciu slipów bez problemu stawają chuje.

Z usług StudioLads korzystają, co oczywiste, przeważnie Brytyjczycy, w wieku 18-26 lat, w większości chłopcy z nieobrzezanymi chujami oraz bez wygolonego zarostu łonowego, czyli o nietkniętym, naturalnym wyglądzie. Na tym biznesie korzystają obie strony: chłopcy otrzymują profesjonalne portfolio będące kluczem do późniejszej kariery, natomiast studio zarabia na udostępnianiu ich zdjęć na swojej stronie. A nie trzeba zapewniać, że jest wielu chętnych gejów do oglądania nastolatków w pełnej krasie ich urody, jeszcze niepoddanej żadnym zabiegom „upiększającym” typu właśnie golenie zarostu na chuju i jajach oraz tatuaże.

Aby zawczasu przekonać się o atrakcyjności fizycznej potencjalnego klienta, studio prosi chłopców o przesłanie kilku selfies, udzielając instrukcji, jak należy je wykonać: stojąc w samych slipach lub na golasa przed lustrem, en face i z profilu (by pokazać stopień wypchania slipów), z telefonem trzymanym na odpowiedniej wysokości, by uzyskać optymalny obraz całej sylwetki, twarz bez uśmiechu, chuj bez zwodu. Zdjęcia należy przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podawając wiek, wzrost, obwód pasa, czy jest się obrzezanym, czy ma się jakieś tatuaże, a jeśli tak, to gdzie i jak duże.

Nierozebrane fragmenty sesji studio udostępnia na swojej stronie za darmo, dodatkowo podniecając widzów fajnymi opisami w stylu:

Jeansy Dominica są wypchane w rozporku - sprawdzamy, co on w nich nosi.

Paul rozbiera się do żółtych slipów, a potem do golasa. Skutki łuszczycy widoczne na jego ramionach i nogach nie powstrzymują go przed pokazaniem się nam w całości.

Eric wali konia i jebie spermą sobie na klatę.

Yared rozkłada nogi i daje nam doskonały widok na swoje afrykańskie oprzyrządowanie.

Nathanowi przez całą sesję stoi i ślini się chuj, aż w końcu chłopak nie wytrzymuje i spuszcza się bez dotykania kutasa.

„Nie lubię być taki zajebany” - mówi nastoletni Brandon po wytryśnięciu na siebie spermą.

Bradley jest typem chłopaka, którego podniecają kamery i nie ma problemu z pokazywaniem swojego stojącego chuja i zarośniętego rowa.

Carl jest atletycznie zbudowany, a jego umięśniona prawica jest cały czas zajęta waleniem jego dużego konia.

Poznajcie Hugha... Ma tylko 18 lat i nie mógł doczekać się, żeby zdjąć slipy w naszym studiu.

19-letni Kenneth pozuje najpierw w czerwonych, potem w niebieskich slipach, w końcu rozbiera się i onanizuje.

Zobaczcie rozbieranie i onanizowanie w wykonaniu Patricka, zawodnika rugby.

Ashley nosi w jockstrapach, masuje sobie konia przez jockstrapy, wyciąga chuja i spierdala się na klatę.

 

Jedynym minusem całej imprezy jest to, że trzeba osobiście stawić się w Manchesterze...

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…