0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

„Czy to bajka, czy nie bajka, myślcie sobie, jak tam chcecie. A ja przecież wam powiadam: fenomeny są na świecie”. Chyba tylko parafrazą czterowiersza otwierającego bajkę Marii Konopnickiej „O krasnoludkach i sierotce Marysi” można zacząć snuć nie mniej bajkową opowieść o chłopcu, który mieszka wcale nie za siedmioma rzekami, a tylko za jedną – Odrą, i którego osobliwość polega na tym, że nie może jemu przestać rosnąć chuj.

Fotki jego chuja sięgającego jemu aktualnie za kolano – i to oczywiście w zwisie! – obiegły Internet, tysiące razy reblogowane. Dziwne, że on sam nie prowadzi swojego własnego fotobloga ani nawet nie zdradza swojego imienia, nie mówiąc o innych danych. Wszystko co o nim wiadomo, to że ma teraz (2020) 19 lat, jest Niemcem, a fotki wpuścił do Sieci przez Twittera posługując się identyfikatorem: @forrealman – „dla prawdziwego mężczyzny”. Niestety dzisiaj pod adresem twitter.com/forrealman znajdziemy martwy profil, z którego „nie wysłano jeszcze żadnych tweetów”, ale którego posiadacz obserwuje 2 osoby. Najdziwniejsze, że profil jakoby utworzono w czerwcu 2011, czyli kiedy nasz bajkowy chłopiec miał rzekomo 11 lat. No ale w bajkach wszystko jest możliwe. Praźródło jego krótkiej biografii również zginęło w odmętach Internetu, znamy ją tylko z dużo późniejszych kopii. Oto ona.

Chłopiec ów urodził się już z chujem dużo większym niż normalnie mają chuje noworodki płci męskiej, wzbudzając swoim chujem na porodówce. Jednak na dobre jego chłopięcy chuj zaczął jemu rosnąć kiedy miał 11 lat. Pewnie dlatego wtedy założył wspomniany profil i zaczął dokumentować zdjęciami rośnięcie swojego chuja. A był to wzrost gwałtowny – nieraz z miesiąca na miesiąc jego chuj potrafił przyrosnąć na długość o 5 cali (12,7 cm) i trochę też na grubość. Dość szybko jego chuj urosnął na długość spoczynkową 15 cali (38 cm), ale ani myślał przestać rosnąć! Aktualnie jego chuj– jeśli wierzyć jednemu ze zdjęć z przyłożoną miarką do chuja – mierzy 32 cale, czyli 82 cm! A możliwe, że na tym nie koniec. (Zdjęcia pochodzą z różnych okresów i pokazują jego chuja na różnych etapach wzrostu).

Oczywiście w krótkim czasie całe życie chłopca zostało podporządkowane jego patologicznie gigantycznemu chujowi. Jasne jest, że nie mógł on nosić w żadnych slipkach ani bokserkach, tylko nosi luzem w nogawce spodni. Z powodu takiego chuja został zwolnionym z w-f, zresztą wkrótce zaczął mieć problemy ze zwykłym chodzeniem i praktycznie przestał wychodzić z domu, również aby nie wzbudzać sensacji, a rodzice załatwili jemu nauczanie indywidualne w domu. Nas gejów taki chuj podnieca, ale jego właściciel jest praktycznie inwalidą, bez szans na pracę wymagającą jakiejś aktywności fizycznej, a nawet samego bezpośredniego kontaktu z klientem. Chłopiec swoje wychodzenie z domu ograniczył do zakupów w najbliższym sklepie. Siedzi w domu i większość czasu poświęca na onanizowanie. Potrzeby onanizowania takiego chuja są ogromne, chuj nie daje spokoju i musi być ciągle walonym. Walenie takiego chuja jest to ogromny wysiłek fizyczny, nie tylko ze względu na same rozmiary chuja, ale też bo trzeba jego bardzo długo walić, żeby się spuścić, zajmuje to minimum dwie godziny. Spuszczenie nie daje zaspokojenia i w krótkim czasie chłopiec musi znowu zacząć walić chuja. Gdy po wielogodzinnym waleniu chuja młodziak nie ma już siły dalej walić chuja, bo bolą go mięśnie rąk, z pomocą przychodzi jemu jego tata, który po przyjściu z pracy zamiast odpocząć wali synowi chuja. Witajcie w krainie pedalskiej baśni! Dodajmy, że jego tata ma co prawda bardzo dużego, ale jednak normalnego chuja, którego może zmieścić do slipów, więc u syna nie jest to kwestia genetyki, ale jednostkowy fenomen.

W jaki sposób chłopiec wyobraża sobie swoją przyszłość, gdy zabraknie pomocnej dłoni i portfela ojca? Zgłosił się do kilku porno wytwórni, ale żadna nie wykazała zainteresowania takim dziwactwem. Dużo lepiej reagują osoby prywatne. Koleś regularnie pokazuje się na jakiś płatnych kamerkach (brak danych na jakich kanałach), co jak na razie przynosi jemu całkiem spory dochód. Jednak amatorów takich ekstremalnych zjawisk nie ma aż tak dużo, no i w grę wchodzi znudzenie widzów/zmęczenie materiału. Co wtedy? Miejmy nadzieję, że jak to w bajkach bywa pojawi się jakaś dobra wróżka, dotknie jego chuja różdżką i przywróci jemu normalne rozmiary.

A teraz komentarz naukowy. Normalnie chłopcom rośnie chuj do zakończenia okresu dojrzewania, wraz z całym ciałem. Jednak nauka odnotowała przypadki, gdy rośnięcie chuja trwa dłużej, nawet do dwudziestego któregoś roku życia, mimo że całe ciało już osiągnęło ostateczne rozmiary. To jednak nie jest jeden z tych przypadków, bo cały przyrost chuja tego kolesia przypadł na jego lata nastoletnie, czyli właśnie na okres dojrzewania. Czy to bajka, czy nie bajka? Oceńcie sami.

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…