0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

Wiadomo, że każdy gej patrzy mijanym facetom na kroka. I pewnie każdy widząc na ulicy, plaży, basenie kolesia z dużym, wyraźnie odznaczającym się chujem w spodniach lub slipach zadawał sobie pytanie, czy taki koleś jest świadomym, że widać jemu chuja, a może nawet nosi tak specjalnie, żeby przyciągnąć uwagę facetów lub kobiet do jego chuja – czy też jest zupełnie tego nieświadomym i przez to, paradoksalnie, jeszcze bardziej jarającym dla przypadkowych obserwatorów. Jeden z użytkowników nieocenionego forum lpsg.com udziela na to pytanie wyczerpującej odpowiedzi, dzieląc facetów z widocznymi chujami przez spodnie lub slipy na trzy grupy.

1. FUNCTIONALLY BLIND

To kolesie idealnie nieświadomi, że widać im chuja. Nigdy się nie zastanawiali, że ktoś może im patrzeć na kroka i się jarać ich zarysem chuja. Noszą w tym, w czym mają i lubią, nie przywiązując żadnej wagi do rodzaju slipów ani spodni. Układają sobie chuja w slipach i spodniach jak im wygodnie jest chodzić. W tej grupie są kolesie, którzy noszą w bardziej odznaczających chuja spodniach służbowych, jak np. dopasowane spodnie policjanckie w umundurowaniu policji w niektórych krajach, a także zawodnicy takich sportów jak pływacy, skoczcy do wody, zapaśnicy, wioślarze, czyli wszyscy uprawiający w slipkach lub obcisłych spodenkach i kombinezonach z lycry/spandexu. Muszą być tak ubranymi do pracy lub sportu, wyglądają jak wyglądają i albo nigdy się nie zastanawiali, czy im widać chuja i czy ktoś się gapi, albo mają tego jakąś świadomość, ale i tak nic nie poradzą, więc mają wyjebane, czy ktoś się lampi im na chuja. Nawet jeśli za nastolatka lub na wczesnym etapie kariery zawodowej lub sportowej mieli moment zawstydzenia, że mają widocznego chuja, to dawno już to przerobili i nie wracają nawet cieniem myśli do tematu. Dlatego można ich nazwać FUNKCJONALNIE ŚLEPYMI na walory własnego kroka, których nawet nie uważają za walory, a na pewno nie za seksualne.

2. BLISSFUL IGNORANT

Grupa pośrednia, czyli faceci, którzy świadomie wybierają rodzaj slipów lub spodni, ale kierują się innymi cechami tych części garderoby niż tym, czy odznaczają one chuja. Ważny jest dla nich ogólny rozmiar slipów (np. obwód w pasie), rodzaj materiału slipów (żeby był przyjazny dla skóry itp.), czy dobrze się w takich spodniach siada lub biega. Jeśli te kryteria są spełnione, to widoczność chuja w slipach nie ma dla nich żadnego znaczenia. Zwykle mają jej świadomość, ale ten aspekt schodzi na dalszy plan, a nawet jest zupełnie nieistotny. Ma mi być wygodnie w slipach, a czy mi widać czy nie w slipach i czy się ktoś gapi mi na slipy, to mnie jebie po całości – takie jest ich credo. Tu podpadają zwykli codzienni biegacze lub rowerzyści albo bywalcy siłowni w spodenkach lycrowych, nie zawodowi sportowcy. Zdają oni sobie sprawę, że od aktywności fizycznej mogą mieć przejściowe zwody lub półzwody w spodenkach, ale traktują to za naturalne i zupełnie się tym nie przejmują. Taki kolarz, któremu stanął chuj w spodenkach od ucisku siodełka w jaja, bez problemu wchodzi ze stojącym chujem w spodenkach do sklepu po butelkę wody. Wie, że mu widać w spodenkach, ale ma w dupie, czy i jak ktoś zareaguje na jego spodenki. Zatem przy świadomości swojego dobrze widocznego chuja w slipach przejawiają oni w tym temacie ROZKOSZNĄ OBOJĘTNOŚĆ.

3. TOOLBOX ADVERTISERS

W tej grupię lądują wszyscy pozostali, czyli ci, którzy nie tylko mają świadomość, że odznacza im się chuj w slipach, ale dodatkowo robią wszystko, żeby odznaczał się jak najbardziej i przyciągał wzrok przechodniów do ich slipów. Robią tak zwłaszcza faceci z dużymi chujami w zwisie (tzw. showers), którzy wiedzą, że i tak żadnymi spodniami nie zakamuflują swoich gabarytów w slipach, więc tym bardziej starają się ich nie ukrywać, licząc często przy okazji na poderwanie kogoś na swoje wypchane spodnie lub slipy. Dobierają oni bardzo starannie slipy na plażę czy basen, korzystając szczególnie z eksponujących chuja fasonów slipów proponowanych np. przez Andrew Christiana, Calvina Kleina, Aussiebum. Zamiast w innych spodniach noszą przeważnie w dresach, żeby zaprezentować na ful zarys chuja. Przed wyjściem z domu dokładnie oglądają się w lustrze, en face i z profilu, oceniają wielkość i seksualną atrakcyjność swojej bulwy w slipach. Nieraz podrasowują wypchanie slipów zakładając ringa wypychającego do góry i do przodu jaja w slipach albo sprawdzoną metodą naszych przodków z epoki przedseksshopowej poprawiają efekt skarpetami. Wystawiają się świadomie na publiczną ocenę ich slipów, a nawet szukają tą drogą przygodnych kontaktów, dlatego śmiało można ich nazwać REKLAMODAWCAMI SWOJEJ SKRZYNKI NA NARZĘDZIA. Ekstremalnym przykładem członków tej grupy są Tom i Massimo, o których poczytacie tu niedługo w materiale Małżeństwo z fetyszu.Z grubsza można przyjąć, że w grupie trzeciej dominują geje, którzy przecież są zafiksowani na punkcie chujów własnego i innych, a w grupie pierwszej normalni heterycy, którzy używają swoich chujów wyłącznie do szczania i robienia dzieci, zaś do grupy drugiej, konsekwentnie, należą ci pośredni, czyli ani nie sztywno normalni, ani nie erotomani, ale po prostu dobrze czujący się z własną i innych facetów męskością podaną na talerzu; tu znajdą się heterycy gay friendly i geje hetero friendly, metroseksualiści i tzw. hetero-socialsi, a także – bez żadnego związku z orientacją – panseksualni/hiperseksualni samcy alfa. Ale jest to oczywiście bardzo ogólne założenie, bo nie jest aż taką rzadkością spotkać stuprocentowego pedała skrzętnie ukrywającego swojego chuja i gorszącego się widokiem chujów innych facetów, jak również heteryka, który eksponuje swojego chuja licząc na patrzące kobiety, a z drugiej strony bez problemu kompie się pod prysznicem z innymi facetami, lubi pożartować o chujach, a nawet złapać kumpla za chuja w żartach – oczywiście absolutnie aseksualnych. Ot, życie.

Tytuł tego tekstu jest oczywiście parafrazą tytułu filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya (2015), pasującą tu o tyle, że grey to szary, a kolor szary najlepiej ze wszystkich kolorów odzwierciedla zarys chuja, stąd najpopularniejszy kolor dresów, o czym pisaliśmy (Szare eminencje).

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…