0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

Nie zaszkodzi przypomnieć, jakie są fizyczne wyznaczniki męskiego typu antropologicznego zwanego tyleż pieszczotliwie, co dla wielu myląco misiem. Zrobimy to na przykładzie faceta, który posiada je wszystkie w najwyższym stopniu, a także jeden (cóż, nieobligatoryjny) wyznacznik więcej.

Największym problemem dla większości gejów jest nieodróżnianie misia (bear) od zwykłego grubasa (chubby). Zgadza się, miś musi być solidnej postury i mieć adekwatną do niej masę ciała, ale na tę masę mają składać się wyrobione mięśnie, a nie jebany tłuszcz! Sorry guys, nawet wzrost w okolicach 2 metrów i rozłożyste bary nie zakwalifikują was do kategorii bear, jeśli macie piwny brzuch i zwały tłuszczu w pozostałych rejonach ciała.

Poza tym od misia wymagany (w każdym razie oczekiwany) jest zarost na całym ciele. Najbardziej pożądana jest broda oraz przynajmniej umiarkowane owłosienie na klacie; zarośnięte ręce i nogi (silnie podrasowujące wizerunek twinka, czyli młodziaka z m.in. takimi właśnie pierwocinami dojrzałej męskości) w mniejszym stopniu przesądzają o misiowatości, jednak są również jak najmilej widziane.

Ideałem jest, jeśli w parze z tą całą obfitą męskością idzie jeszcze obfitość w slipach. Jednak tego nikt przy zdrowych zmysłach nie nazwie warunkiem, bo dominująca – niestety! – prawidłowość: duża klatka – mały ptaszek wyeliminowałaby większość zawodników już na starcie. Choć każdy się zgodzi, że gdy taki potężny, umięśniony i zarośnięty michu wyjmie z slipów mikrusa, to efekt jest co najmniej groteskowy.

W odmętach Internetu udało nam się trafić na misia, który przy wszystkich bezwzględnie wymaganych misiowych cechach posiada jeszcze ten walor: wielkiego chuja i wielkie, ciężkie jaja, wypełniające razem jego slipy i spodnie, tworząc ogromną bulwę w slipach. Facet ukrywa się pod nickiem Beardedbcn (bearded – brodaty), jest oczywiście gejem, singlem, Portugalczykiem mieszkającym w Barcelonie i tamże oraz w pobliskim gejowskim kurorcie Sitges poszukującym muskularnych pasywów do wyjebania – sam bowiem jest wyłącznie aktywem, a jak już powiedzieliśmy, ma w slipach czym pierdolić.

Niestety koleś bardziej lubi pokazywać swoje ekstremalnie wypchane slipy lub spodenki niż gołego chuja. Inna sprawa, że Instagram, który jest jego główną platformą autopromocji, nie dopuszcza nagości – może dlatego ma on tam jedynie 8018 obserwujących, co i tak jest niezłym wynikiem, ale wynik ten mógłby być wielokrotnie wyższy, gdyby pokazywał kutasa bez slipów. Dziwne, że nie wykorzystuje on w tym celu Twittera, który z nagością nie walczy – a że twitterowcy liczą w związku z tym na w pełni bezpruderyjne materiały, naszego misia obserwuje tam tylko 168 osób, i to po pięciu latach istnienia konta. Jasno dowodzi to, że geje nie wszyscy lubią lizać chuja przez slipy – a szkoda, bo sami przyznajcie, że widok ledwo mieszczących ten pierdolony ładunek jego slipów potrafi kurwa jarać kto wie czy nie bardziej od full frontalu.

Każdemu fanowi misiów życzymy spotkania z przedstawicielem tego gatunku noszącym taką jebaną artylerię w slipach jak Beardedbcn. Aczkolwiek w Polsce, z każdym kolejnym pokoleniem coraz bardziej poszkodowanej pod względem chujów, może to być trudne, jeśli w ogóle możliwe.

 

twitter.com/beardedbcn

instagram.com/beardedbcn/?hl=pl

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…