Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kategorie
Koszyk
...jest pusty
Promocje

T-shirt The One and Only 28
47,00 zł
Stara cena:
59,00 zł

T-shirt The One and Only 27
47,00 zł
Stara cena:
59,00 zł

Sweter The One and Only 24
52,00 zł
Stara cena:
65,00 zł

Pakiet do wlewów domosznowych

Pakiet do wlewów domosznowych

Produkt: Pakiet do wlewów domosznowych
Artukuł: M-07
Data dodania: wtorek, 22 czerwiec 2010

Cena: 79,00 zł

Opis:

W skład pakietu wchodzą artykuły od M-01 do M-06, w ustalonych ilościach:

 

– 3 kaniule (M-01) – w zamówieniu proszę wybrać rodzaj (A, B, C lub mieszane)

– zestaw infuzyjny (M-02)

– 1 worek z roztworem do infuzji  – w zamówieniu proszę wybrać: NaCl (M-03: A – 500 ml lub B – 1000 ml), glukoza (M-04, 500 ml); wielkość worka nie ma wpływu na cenę pakietu (promocja!)

– opatrunek do mocowania kaniul (M-05) – 3 szt.

– gazik odkażający nasączony alkoholem – 3 szt.

 

ZOBACZ: zajebisty efekt podania płynu do wora i dodatkowo podskórnie do chuja

 

WLEW DOMOSZNOWY

Najczęściej stosuje się napełnienie moszny płynem fizjologicznym, czyli roztworem wodnym chlorku sodu (saline) lub glukozy używanej do kroplówek. Uzyskujemy wtedy tzw. big balls (wielkie jaja). Wlew należy przeprowadzać tylko do moszny całkowicie rozluźnionej termicznie – wtedy jaja można od siebie oddzielić i wkłuć się w skórę między nimi. Gdy moszna jest skurczona, jaja przylegają do siebie i wtedy łatwo wkłuć się w któreś z nich. Lepiej nie opisywać bólu i komplikacji z tym związanych. Dlatego przynajmniej za pierwszym razem lepiej oddać mosznę w ręce fachowca.

Po pierwsze, pełna antyseptyka. Moszna musi zostać dokładnie umyta, a następnie odkażona spirytusem salicylowym. Używamy oczywiście wyłącznie sprzętu jednorazowego. Po drugie, należy uwzględnić znacznie większą wrażliwość skóry moszny na ukłucie niż skóry pośladka czy przedramienia. Wkłuwać się więc trzeba bardzo delikatnie. Jaja musimy od siebie oddzielić i skierować igłę pomiędzy nie, najlepiej niezbyt daleko od nasady chuja.  Nagłe wzdrygnięcie się w momencie wkłucia może sprawić, że igła ześlizgnie się i może zahaczyć o jajo – dlatego wskazana jest maksymalna ostrożność. Tym bardziej, że igła powinna być średnia albo gruba, aby podawanie odbywało się szybciej.

Podawać można albo metodą kroplówkową (w warunkach domowych) – bezpośrednio z butelki, przy użyciu przewodu z tworzywa sztucznego, albo z dużej strzykawki – ale jest to bardziej męczące, bo trzeba uważać, aby nagle nie zwiększyć tempa. Zabieg trwa kilkadziesiąt minut. Radzimy zaczynać od nie więcej niż 0,5 litra, przy bardziej pojemnej mosznie i wytrenowaniu można się pokusić o cały litr.

Oprócz walorów wizualnych big balls mają również walory sensoryczne. Unerwiona i wrażliwa na dotyk skóra moszny jest teraz napięta i wygładzona, i silniej reaguje na najlżejsze muśnięcie palcem czy językiem, na zmiany temperatury, wilgoć i wszelkie inne bodźce. Uczucie wielkiej pełni w gaciach bodźcuje również chuja, zwiększa potencję i ochotę do pierdolenia.

Wadą zabiegu big balls jest konieczność jego ponawiania, gdyż płyn wchłania się do organizmu w przeciągu kilkudziesięciu godzin. Najlepiej robić to bezpośrednio przed większą imprezą seksualną. Jednak każdy nałóg wciąga i po jakimś czasie stosowania big balls pojawia się podobny do np. nikotynowego głód wielkich jaj. Poczucie pustki między nogami staje się nie do zniesienia, niektórym również nie podoba się pomarszczona i obwisła skóra pustej, a już nieodwołalnie rozciągniętej moszny. Z big balls jest jak z liftingiem: każdy następny zabieg, chociaż przynosi natychmiastowy efekt, jeszcze bardziej rozciąga skórę, dlatego potem trzeba go ponawiać. 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Kutas konia pociągowego
Kutas konia pociągowego
Tęczowe naklejki
Tęczowe naklejki
Zatyczka Thunder Plug czarna
Zatyczka Thunder Plug czarna
Liquid Silk 250 ml
Liquid Silk 250 ml
Maska z zasobnikiem na poppersa
Maska z zasobnikiem na poppersa
Amsterdam Big 24 ml
Amsterdam Big 24 ml

Szukaj
 
Wpisz słowo aby wyszukać produkt.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Najczęściej kupowane

Nowości