0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

Boot Black Blues

E-mail
Cena:
29,00 zł
Cena / kg:
Numer artykułu: DVD-75
W Magazynie
Array
Share:

Czarne skórzane wysokie buty są lejtmotywem tego filmu w mocniejszych klimatach. Takie buty można w kabinie kibla wylizać oficerowi policji z dużym chujem w slipach. W nich się idzie na fistowanie przez zarośniętego skórzaka z dużym chujem w slipach. Można się w nich jebać po godzinach z pracownikiem sklepu RTV-AGD z dużym chujem, a nawet, w ognistym trójkącie z dużymi chujami, w sklepie handlującym właśnie takimi butami, co jest uwieńczeniem miłości do glanów. One właśnie – skinowskie glany, wojskowe oficerki – są nieodłącznym elementem mundurowych zabaw z dominacją. Nie darmo mówi się „mieć kogoś pod butem”, czyli niepodzielnie nad nim panować. Sami przekonajcie się, w co potrafi się zmienić zwykły z pozoru oral, gdy ten, któremu obciągamy, ma na nogach takie buciory. Może je nosić także pasyw, czego dowodem scena z fistingiem, gdzie obaj skórzacy z dużymi chujami w slipach pierdolą się wdychając niepowtarzalny zapach skórzanych butów rozgrzewających się w miarę akcji.

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…